X
تبلیغات
رایتل
ضرب و شتم جانباز هدیه شهرداری کرمانشاه بمناسبت هفته دفاع مقدس - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

ضرب و شتم جانباز قطع نخاعی -  هدیه شهرداری کرمانشاه بمناسبت هفته دفاع مقدس 


کرمانشاه- خبرنگار کیهان:
در پی مجروح شدن جانباز 70 درصد کرمانشاهی توسط مأمورین اجرائیات جمع کثیری از جانبازان قطع نخاع در مقابل استانداری کرمانشاه تجمع اعتراض آمیز برپا کردند.
سید درویش حسینی جانباز پاسدار 70 درصدی در گفت وگو با خبرنگار کیهان اظهار داشت: در روز بیست و یکم ماه رمضان از شهرک تعاون کرمانشاه عبور می کردم که ناگهان متوجه شدم جمعیت زیادی در خیابان اصلی راه را مسدود کردند.
وی گفت: به محض نزدیک شدن مشاهده کردم که مأموران اجرائیات یک دست فروش را مورد ضرب و شتم قرار داده و قصد دارند با زور او را با خود ببرند، بنابراین با دیدن این صحنه به آنها اعتراض کرده و گفتم شایسته نیست در روز شهادت چنین برخوردی با یک شهروند داشته باشید، که در این میان یکی از مأموران با شنیدن صدای من، به همکارش گفت که مرا هم بگیرند و چند نفر از مأموران اجرائیات به خودروام هجوم آورده و هر چه به آنها گفتم که جانباز قطع نخاع هستم هیچ کس به گفته هایم توجهی نکرد.
حسینی در ادامه گفت: مأموران بدون توجه به حرف هایم، مرا به زور از خودرو بیرون کشیده و با ضرب و شتم به داخل مینی بوس اجرائیات بردند و در وسط مینی بوس با مشت و لگد بر سر و صورتم کوبیدند که در این میان کارت شناسایی خود را بیرون آورده و گفتم که جانباز هستم و با فحاشی و توهین به من می گفتند که جانباز هستی که هستی.
حسینی گفت: با توجه به اینکه خودروام روشن بود مأمورین آن را وسط خیابان رها کردند و مرا به اداره اجرائیات برده و در اتاقی حبس کردند، و بدون توجه به خواسته ام هیچ کس به کمک نیامد و چندین ساعت مرا با چهره ای خون آلود و مجروح رها کردند و پس از اینکه یکی از مسئولان اداره اجرائیات از من امضا گرفت و از حبس خارج شدم. این در حالی بود که حتی اجازه خواندن آنچه را که امضا کردم هم به من ندادند.
این جانباز 70 درصدی کرمانشاهی در ادامه گفت: پس از رهایی از دست مأموران اجرائیات، موضوع را با بنیاد جانبازان مطرح کردم و آنها گفتند که شکایت کرده و به پزشکی قانونی مراجعه کنم و الان هم چند روزی از ماجرا می گذرد و هنوز نتیجه ای نگرفتم تا اینکه برای احقاق حقم به اتفاق تنی چند از جانبازان در مقابل استانداری کرمانشاه تجمع کردیم و تا این لحظه هیچ نتیجه ای نگرفته ایم.
وی گفت: اگر مسئولان استان حقوق تضییع شده مرا گرفتند که هیچ، در غیر این صورت به اتفاق جانبازان کرمانشاه و با امضا طوماری به دفتر مقام معظم انقلاب خواهیم رفت و از وضعیت نابسامان استان کرمانشاه شکایت خواهیم کرد


پی نوشت:

واقعا باید به شهردار محترم کرمانشاه دست مریزاد گفت از چنین هدیه ای به جامعه جانبازی آنهم در هفته دفاع مقدس

شنیدیم شهردار خواستار این شده که این اقدام به پای شهرداری نوشته نشود و طبق معمول مقصر عناصر خود سر معرفی شوند

و از سوی دیگر مسئولین اجرائیات شهرداری همچنان بر این ضرب و شتم جانباز و توهین به همه جانبازان افتخار و تاکید می کنند