X
تبلیغات
رایتل
به یاد جانبازان شهید تمدن و دهقان - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

پنج‌شنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1388 ساعت 09:05 ق.ظ

به یاد جانبازان شهید تمدن و دهقان

امشب دل من آسمان را خسته کرده
یاد شهیدان این دلم را جبهه کرده

 

  این روزها بار دیگر در شهرک شاهد تهرانپارس بوی عطر شهادت پیچیده است.جانباز ساکن شهرک در غم دوستان و یاران ویلچر نشین از دست رفته خود هستند

کسانی که رورگاری معرکه رزم و جهاد زیر پای استوار و گام های محکم آنان می لرزید. رزمنده دشمن شکاری که سالها نشان های خشم و کین دشمن را در جشم و حان خود تحمل می کردند و اسناد زنده مقاومت ملت کشور ما بودند.

 

امروز صبح جناره چانباز نخاعی محمود تمدن را نشییع کردیم و بعد از ظهر در سوگ جانباز دهقان نشستیم.

جانباز دهقان با وجود همه مشکلات جسمی اش در حالی جنازه همرزم شهیدش زا تشیغ می کرد که آماده پوشیدن ردا سرخ شهادت در چند ساعت بعد می شد.

 

شهبد دهقان تنها چند ساعت پس از شهادت جانباز شهبد تمدن به ملکوت اعلا پر کشید تا غربت غریب جانبازان را در بازار مکاره دنیاطلبان و قدرت طلبان دو چندان فریاد کند.

 

طی یکسال احیر تعداد قابل نوجهی از جانبازان به ملکوت اعلی پر کشیده اند  

در حالیکه بنظر میرسد جامعه ما شهید و شهادت را فراموش کرده و مسوولین و بزرگاران نیز در حال گرم کردن خود برای شرکت در ماراتن کسب فدرتند انکار که دیگر برای ما هم عادی شده است هر روز حبر پرواز   جانبازی را می شنویم و به یک تاسف قتاعت می کنیم.

نمی دانم آیا باید به مسئولین محترم بنیاد شهید تسلیت بگویم بخاطر از دست رفتن این جلوه های مقاومت و صبر یا تبریک بگویم بخاطر اضافه شدن تعداد آمارشهدا !

 

دسته دسته گلها می روند از یادها


 

امشب آسمان نیز در همدردی با همسر و قرزندان شهید دهقان بشدت می گرید و می بارد شاید غبار غم از چهره های فرزتدانش پاک کند و با ناله های همسر شهید همنوا یاشد.

 

دسته گل‌ها، دسته دسته، می‌روند از یادها
گریه کن ای آسمان در مرگ توفان‌زادها