X
تبلیغات
رایتل
به چه کسی رای می دهید چرا - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

سه‌شنبه 12 خرداد‌ماه سال 1388 ساعت 09:40 ب.ظ

به چه کسی رای می دهید چرا

محمد مهدی سامع 


جانباز قطع نخاع ۷۰٪


قبل از ابراز نظر در باره ی انتخابم و دلایل آن؛ بهتر است، پیرامون حضور و دلایل آن سخنی داشته باشم. حق رأی و انتخاب یکی از بدیهی ترین حقوق شهروندی بین بیشتر ملل جهان است. در کشور ما نیز با توجه به اینکه انبوهی از مطالبات و حقوق شهروندی مان فراموش شده است. اما به نوعی با شرایط و ویژگی های یک شبه انتخاب، از حق رأی برخوردار می باشیم. پس از این حقوق خود باید به نیکی استفاده نماییم. همچنین تنها شیوه ی آرام، مورد قبول و بیدردسر برای تغییر، تثبیت و یا اصلاح همین حضور است. پس شرکت می کنم.
اما برخورداری از مهم ترین تصمیم گیری و ابراز عقیده و اعلام رأی و نظر در انتخابات ریاست جمهوری با نگاهی به سابقه، عملکرد و برنامه های ارایه شده از طرف کاندیداهای موجود می تواند راهگشای این مهم باشد. اینجانب با توجه به وضعیت موجود که بخاطر عدم تصمیم گیری های صحیح و بواسطه ی سوء تدبیر در کشور، در بعد داخلی رکود، تورم و گرانی، تعطیلی بسیاری از کارخانجات و مراکز کارگری و بی کاری که در حول و حوش همه ی شهرها مشهود می باشد. بکار گیری افرادی مطیع و نالایق و بدون تجربه بعصاً میلیاردرو با مدارک تحصیلی جعلی، تصویب و اقدام به کارهای غیر کارشناسی برای نمونه تصویب 250 مصوبه در جلسه هیئت دولت در سفر استانی به اصفهان طی سه ساعت!!، برکناری چهار ریاست بانک مرکزی و بسیاری از همکاران از نوع خود طی سه سال، همچنین ادبیات دروغگویی، تزویر، هیاهوگری، فریبکاری، مقدس نمایی و معصوم نمایی، شبیه سازی و اتصال به ائمه جایگاه ویژه ای پیدا نموده است. در بعد خارجی نیز تنش و برخوردهای منطقه ای و بین المللی نشان از تنزل جایگاه ایران و هویت ایرانی دارد. اتفاق کنفرانس ژنو، دانشگاه کلمبیا، مذاکره زیر پرچمی با آرم جعلی خلیج .... به جای خلیج فارس، رفتار با مسافرین ایرانی از جمله زائران حج و .... نمونه هایی مشهود است. بدین ترتیب ادامه حاکمیت ایشان بر دولت را به صلاح کشور و منافع ملی نمی دانم.

حال با توجه به شناخت و آگاهی از مدیر صادق و با اخلاق «میرحسین موسوی» که شخصیت مورد اعتماد امام بزرگوار (ره) و یادگار مدیریت در دوران دفاع مقدس و پاسداری از کیان کشور دارم، با امید رأی خود را به ایشان تقدیم می نمایم