X
تبلیغات
رایتل
شکوه حضور مردم در انتخابات و خواب آشفته کانالهای لس آنجلسی - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

چهارشنبه 27 خرداد‌ماه سال 1388 ساعت 10:25 ب.ظ

شکوه حضور مردم در انتخابات و خواب آشفته کانالهای لس آنجلسی

مطلب زیر را دوست جانباز ما حسن غلامعلــیان ارسال کرده اند با تشکر از ایشان عین مطلب


آورده می شود - تیتر مطلب از ماست.
شرکت با شکوه وحماسه ساز ملت ایران در 22 خرداد 88 چنان خشم نوکران بی جیر ومواجب را آشفته کرد که یکی از کانالهای لوس آنجلسی عنان از دست داده بود وخطاب به گروهی از ایرانیان در داخل وخارج چنان پیامهای آتشین می داد که گویی 85%مردم درانتخابات ریاست جمهوری ایران شرکت نکرده اند و قضیه برعکس است یعنی 85% در خانه ها مانده اند تا اربابان این ناجیان جرثومه بیایند وملت را از زندان نجات دهند .


یکبار دیگر نگاه کنید و ببینید با چه فصاحتی خواسته اید نظریات شوم اربابان صهیونیستتان را به گروهی نادان تر از خود تحمیل کنید ، این بار هم شکست خوردید . نه رئیس جمهور آمریکا ونه وزیر امور خارجه اش و نه معاونش  و نه هیچ حاکم زور گویی نمی تواند برای ایران نظریه پردازی کند .
          روی سخنم با شما مردم ایران عزیز است که سی سال است جلای وطن کرده اید وهر از چند گاهی مامورین احضارتان میکنند وزنجیر بر دست وپایتان می بندند وانگشت نگاری میشوید وپس از چند روز با گرفتن وکیل والتماس ودرخواست یا به شما اجازه اقامت موقت می دهند یا از کشورشان اخراجتان میکنند .اینک  مواردی را که یکی از کانالهای جیره خوار اجنبی در یک روز بعد از انتخابات با شکوه ملت ایران با شور وشوقی وصف نشدنی به گوش جهانیان رساندند  وچنان از خود بیخود شده بودند که مرتب ازمردم ایران خواهش میکرد که به خیابانها بریزند وکار را یکسره کنند .
    بخوانید اراجیف این فرد را وخود قضاوت کنید اینان جیره خوار کدام اجنبی هستند .


شرکت با شکوه وحماسه ساز ملت ایران در 22 خرداد 88 چنان خشم نوکران بی جیر ومواجب را آشفته کرد که یکی از کانالهای لوس آنجلسی عنان از دست داده بود وخطاب به گروهی از ایرانیان در داخل وخارج چنان پیامهای آتشین می داد که گویی 85%مردم درانتخابات ریاست جمهوری ایران شرکت نکرده اند و قضیه برعکس است یعنی 85% در خانه ها مانده اند تا اربابان این ناجیان جرثومه بیایند وملت را از زندان نجات دهند .
          روی سخنم با شما مردم ایران عزیز است که سی سال است جلای وطن کرده اید وهر از چند گاهی مامورین احضارتان میکنند وزنجیر بر دست وپایتان می بندند وانگشت نگاری میشوید وپس از چند روز با گرفتن وکیل والتماس ودرخواست یا به شما اجازه اقامت موقت می دهند یا از کشورشان اخراجتان میکنند .اینک  مواردی را که یکی از کانالهای جیره خوار اجنبی در یک روز بعد از انتخابات با شکوه ملت ایران با شور وشوقی وصف نشدنی به گوش جهانیان رساندند  وچنان از خود بیخود شده بودند که مرتب ازمردم ایران خواهش میکرد که به خیابانها بریزند وکار را یکسره کنند .
    بخوانید اراجیف این فرد را وخود قضاوت کنید اینان جیره خوار کدام اجنبی هستند .

1- هنگام شمارش آرا چه کسانی را ار وزارت کشور بیرون انداختند ؟ شما شاهـــــد بودید یا شاهدانی بی غل وغش خبرها را به شما رساندند . فردا جواب تاریخ را شما میدهید؟ پاسخ این همه سفسطه و دروغ گویی را چگونه میدهید؟ اگر زخمی بر تن جوانان این مملکت که شما ار آمریکا آنها را تشویق به خیابان ریختن میکنید بنشیندچه کسی پاسخگو خواهد بود
2-   یک صحنه  را بیش ار 20  باردرطول یک برنامه یکساعته پخش میکنید . زنی گریه میکند . دختری  فریاد میکشد . جوانی با مامورین درگیر می شود . خانمی پس از انتخاب نشدن کاندیدایش روی زمین
ولو میشود و بر سر خود میکوبد و اشک می ریزد .
3- یک عرب را چند جوان ایرانی میگیرند و او به زبان عربی التماس و تقاضای بخشش میکند . راستی چه جوابی دارید .
4- یک نفر از ایران زنگ میزند و تقاضا میکند رضا پهلوی سارق اموال ملت ایران بیاید و سخنرانی کند و به مردم بگوید که چه کار بکنید تا ر‍ژیم سقوط کند .
5-هنرمندان و شخصیتها ی صاحب نام زنگ بزنند و بگویند مردم چه کنند .
6-مردم فردا عصر ساعت 5 به جای جشن پیروزی حمام خون راه بیندازند . یک لحظه فکر کنید حضور 85% در مردم در پای صندوقهای رای باز هم مبادلات خیالییتان را به هم ریخته وناامیدانه چنگ به هر جایی میزنید تاآب رفته را به جوی بازگردانید .
7- مردم خیابانها را ترک نکنند احمدی نژاد به مردم پول داده است تا رای بدهند . احمدی نژاد میدزدد تا به فلسطین و لبنان و....کمک کند تا از او طرفداری کنند             
8- امشب شب خیلی مهمی است . مردم به خانه هایشان بر نگردند .
9-  تمام مسئولین دارند ایران را ترک میکنند .
10- مردم حمله کنند و اسلحه به دست بگیرند .
11- مردم از سازمان ملل تقاضا کنند تا دخالت کند .
12 – فردا بازار ایران تعطیل است  .
13- هم میهنانم !  فردا شب ساعت 9 به خیابانها بریزید و اغتشاش کنید .
14- پمپ بنزین ها تعطیل است .
15-  قضیه تقلب نیست قضیه کودتا است .
16- اگر چند روز طول بکشد مطمئن باشید سپاه وبسیج به مردم می پیوندند .              
17- در سنندج دو بانک به آتش کشیده و نیروهای انتظامی دخالت نکردند .
18-  اساتید دانشگاه صنعتی شریف همگی استعفاء داده اند .                                                                              19- ساعت 3 بامداد است و مردم در خیابان هستند همین بسیار خوب است .
20- پنج حیوان روی یک جوان خردسال ریخته اند و اورا به شدت میزنند .
21- نیازی به اپوزیسیون نیست مردم خود جوش به خیابانها ریخته اند .
22- خانم کلینتون: ما به دقت تمام مسائل ایران را پیروی میکنیم و از جنبشن ملت ایران حمایت میکنیم .
23- اینها شاهد بودند که در یک شب 6 هزار شناسنامه را باطل کردند وحالا خودشان در بند هستند .
24- خانم کلینتون : انتخابات مورد قبول ما نیست .
25- صنعت نفت به مردم بپیوندد و دولت را در تنگنا قرار دهد .
26- سپاه پاسداران چطور دلتان می آید خواهران و برادران خود را دستگیر کنید .
27- شاهزاده رضا پهلوی بیاید و مردم را رهبری بکند .
28-  روز سه شنبه تمام مردم اعتصاب کنند ، اعتصاب همگانی .
29- قرار است آقای موسوی بیاید واز مردم بخواهد به خانه هایشان برگردند. مرد م باید از موسوی عبور کنند .
30-  کسانیکه رقص وپایکوبی میکردند اصلا" رای ندادند .
31- اقای هاشمی – میر حسین و کروبی بیایید و با مردم همراه شوید و نگذارید حقتان پایمال شود .
32- جهان صدای جوانان ما را شنید . نسل جوان ، پیرزنها و پیرمردها بیائید از فرزندانتان که در خیابانها جمع شده اند حمایت کنید .                     
33-مردم بروند و صدا و سیما را بگیرند . من در خارج زندگی میکنم ولی حاضرم همین الان به مردم بپیوندم .
34- ولایت فقیه نمی تواند بگوید پشت این قائله آمریکا و اسرائیل است . بروند و صداو سیما را بگیرند .
35- مردم ایران اوباما را فاکس باران کنند . به تمام دولتها و به کاخ سفید و تمام کاخها فاکس بزنید .
36- این دیگرربطی به رای و تقلب ندارد . ما بعد از سی سال آزادی میخواهیم .
37- بچه های سیزده و چهارده ساله را زیر باتوم میگیرند . به بانوی اول آمریکا فاکس بزنید . او خود دارای دو فرزند است ووضعیت شما را درک میکند .
38- از میدان ونک تا میدان تجریش  تمام بانکها را خرد کرده اند . شیشه ها را شکسته اند و بانکها را  آتش زده اند . پمپ بنزین جردن را آتش زده ا ند.
39- در صدا و سیما بیست سی هزار نیرو مستقر شده اند .
40-  آقای موسوی را در خانه اش حبس کرده ا ند . مردم اگر وجدان دارند بیایند اینها را آزاد کنند .
41-پدر و مادر ها با ویلچر به یاری فرزندانشان آمده اند .
42- مردم درب خانه هایشان را باز کنند وجوانان را پناه دهند .
43- مرز نشینان شورش کرده اند .           
44- من تمام نشریات جهان را ظرف یک ساعت ،! گذشته مرور کردم . همه اعلام کردند که ایران نا امن است و نا آرامیها رو به افزایش است .
45- خانم رفسنجانی گفتند بیایید و داخل خانه ما را نگاه کنید . ببینید چیزی اضافه داریم.؟
46- آقای رفسنجانی هزینه روحانیون مبارز را سالهاست میدهند.  
          
        آقای میبدی چهل و شش بندی را که در اینجا آورده ام بدون کم و کاست از حلقوم جنابعالی و جیره خواران غرب وشرق و مشتاقان بهشت برین بر آمده . یکبار دیگر نگاه کنید و ببینید با چه فصاحتی خواسته اید نظریات شوم اربابان صهیونیستتان را به گروهی نادان تر از خود تحمیل کنید ، این بار هم شکست خوردید . نه رئیس جمهور آمریکا ونه وزیر امور خارجه اش و نه معاونش  و نه هیچ حاکم زور گویی نمی تواند برای ایران نظریه پردازی کند .
بهتر است آنها به فکر کشور داری خود باشند و درون چاله ای که اندک اندک تبدیل به چاهی عمیق میشود و آنها رابه کام خود می کشاند باشند ، مردم دنیا فهمیده اند که ابر زورگویان فقط در فکر بیرون آمدن از چاهی که خود حفر کرده اند هستند و به فکر مردم دیگر نیستند ، نمونه بارز آن هشت سال حکومت در مردم افغانستان که روز به روز وضعیت بدتری پیدا میکنند . مردم مظلوم عراق که پنج سال است فریب آمریکا و متحدانش را خورده اند و امروز نه تنها امنیت ندارند بلکه ناامنی در کشورشان بیداد میکند .    چه قدر انسانهای بیگناه و باگناه در کشورهای جهان قربانی امیال این خودپرستان شیطان صفت میشود. در اینجا توجه شما را به آمار هایی که در باره دخالت آمریکا و ایادیش در کشور های افغانستان ، عراق و دولتهای دیگر منتشر گردیده جلب میکنم .
اگر ذره ای وجدان و غیرت در جنابعالی و همسنگرانت در جای جای کره زمین وجود داشته باشد بی شک باید خجالت بکشید و شرمسار باشید از اینکه ملتی یک پارچه را با گرفتن دلارهای آمریکایی اینگونه رو در روی هم قرار میدهید . نظرات وآمارهای مستند را بخوانید وبنگرید که چه برسر اربابانتان آمده .

هر روز آمار جدیدی از تلفات نیروهای درگیر و مردم غیرنظامی داده می‌شود که شاید یکی از تازه‌ترین این آمارها مربوط به برآورد یک گروه تحقیقاتی باشد که از متخصصان دانشگاه "جان هاپکینز" امریکا و دانشگاه بغداد تشکیل شده و در یک نشریه پزشکی انگلستان به نام "لنست" درج گردیده است. بر اساس برآورد این گروه که مبتنی بر یک کار تحقیقی گسترده می‌باشد، از زمان حمله ارتش امریکا به عراق تا ژوئیه سال 2006 یعنی در فاصله سه سال و چند ماه تنها 655 هزار نفر غیرنظامی در عراق کشته شده‌اند. بر اساس این تحقیق، 56 درصد کشته‌شدگان بر اثر اصابت گلوله به قتل رسیده‌اند، 13 درصد هم بر اثر انفجار وسائل نقلیه و 14 درصد هم بر اثر انفجاربه شکل‌های دیگر کشته شده‌اند. گرچه رئیس‌جمهور امریکا به دلیل منافعی که در توجیه لشکرکشی به عراق و تداوم حضور نظامی ارتش امریکا در این کشور دارد فورا این آمار را "مبالغه‌آمیز" قلمداد نمود اما منابع مختلف نه تنها این آمار را تائید می‌کنند بلکه گاه برآوردهائی به مراتب بالاتر از این آمار از تعداد کشته‌شدگان ارائه می‌دهند. جالب است که بوش ضمن رد این آمار مدعی شد که تنها 35 هزار غیرنظامی عراقی در این فاصله کشته شده‌اند. البته او  دیگر روشن نکرد که اگر آمار مزبور را "مبالغه‌آمیز" می‌خواند آمار "واقع‌بینانه" خود را از کجا آورده است! در حالیکه متخصصانی که آمار مزبور را ارائه داده‌اند این آمار را بر اساس مراجعه خانه‌به‌خانه در عراق تهیه کرده‌اند و اعتبار کار تحقیقی آنها بوسیله متخصصان دیگری در این زمینه مورد تائید قرار گرفته است. گرچه بالا یا پایئن‌بودن آمار تعداد کشته‌شدگان غیرنظامی تغییری در ماهیت جنایتکارانه تجاوز امریکا به عراق ایجاد نمی‌کند. اما اطلاع از رقم 655 هزار کشته‌شده غیرنظامی از زمان حمله امریکا به عراق،  گوشه ای از ابعاد فاجعه را در مقابل دید همگان قرار می‌دهد.
با وجود اینکه 70 هزار سرباز آمریکائی و ناتو در افغانستان حضور دارند اما این مانع افزایش حملات طالبان و وارد آوردن خسارتهای سهمگین بر نیروهای بیگانه نشد. اوایل جولای 2008 آمار جدید وزارت دفاع آمریکا"پنتاگون" فاش کرد که تعداد کشته شدگان نیروهای آمریکائی و نیروهای همپیمان در افغانستان و عراق در دو ماه پی در پی افزایش داشته است به گونه ای که در ماه ژوئن46 سرباز نیروهای همپیمان در افغانستان و 31 سرباز نیز در عراق کشته شدند و این در حالی است که در ماه می 23 نفر در افغانستان و 21 نفر در عراق کشته شده بودند. آنگونه که در این آمار آمده بود ماه ژوئن خونین ترین ماه نیروهای بیگانه در افغاسنتان از زمان تهاجم به این کشور در سال 2001 بوده است و در این ماه 28 سرباز آمریکائی، 13 سرباز دیگر از کشورهای انگلیس، کانادا، لهستان، رومانی و مجارستان کشته شدند.
چندی قبل  جوزف استیگلیتس، برنده جایزه نوبل ، طی مصاحبه‌ای اظهار داشته که مصرف جنگ عراق – شامل بودجه نظامی و مصارفات اقتصادی و اجتماعی آن – می‌تواند تا پنج تریلیون دالر برسد. این موضوع بازتاب گسترده‌ای در آمریکا و در جهان داشت و هفته‌ها به محور بحث و مجادله تبدیل شد. حتی تصور این رقم هم دشوار است. اینکه محاسبه کنیم که با رقم پنج تریلیون دالر (اگر آن را به‌صورت بانکنوتهای‌ یک دالری در نظر بگیریم) چند بار می‌توان کره زمین را دور زد یا اینکه با این رقم می‌توان تمام مساحت ایالت رود آیلند آمریکا را با آن پوشاند.  در واقع درک مصارفات جنگ‌هایی که دولت بوش، آمریکا را وارد آنها کرد، فراتر از درک بشری است.
از آنچه که بر سر آزادی و دمکراسی آمده همگان باخبرند و کسی نمی‌تواند مدعی شود که در شرایط اشغال عراق و حضور 135 هزار سرباز امریکائی در این کشور امکان سخن‌گفتن از آزادی وجود دارد و یا در شرایطی که کسی نمی‌تواند بدون تحمل زندان و شکنجه برعلیه سیاست‌های دولت دست‌نشانده عراق سخن گفته و یا فعالیت نماید از وجود دمکراسی می‌شود صحبت کرد؟به واقع در شرایطی که مردم حتی از امنیت رفت و آمد در خیابان برخوردار نیستند و هر لحظه انفجار بمبی و یا سرنیزه جانشان را به بازی می‌گیرد و ما هر روز در گوشه و کنار این کشور شاهد کشف جنازه‌هائی هستیم که وحشیانه شکنجه شده‌اند، سخن‌گفتن از وجود دمکراسی در عراق تنها از سیاستمداران بورژوای رذالت‌پیشه‌ای ساخته است که فریبکارانه انتخابات نمایشی در این کشور را نشانه‌ی به‌اصطلاح دمکراسی و وسیله ابراز اراده آزاد مردم جا می‌زنند.
بخاطر جلوگیری از طولانی‌شدن مطلب، سه حرکت مردمی را در نظر می‌گیریم و جهت اینکه جائی برای اما و اگر "پرو امریکائی"‌هائی که از حمله امریکا به ایران پشتیبانی می‌کنند نماند، تمام آمار‌ها را از خود رادیو امریکا نقل می‌کنیم که منطقا باید به عنوان صدای "بزرگترین قدرت جهان" مورد تائید آنها باشد و این سه مورد را هم درست بخاطر وجود همین آمارها انتخاب کرده‌ایم. این سه حرکت عبارتند از: مبارزه مردم پرو، کردستان ترکیه و تامیل‌ها در سریلانکا.
به گزارش رادیو امریکا، در 14 اکتبر "حدود 70 هزار نفر در جریان قریب 20 سال نبرد بین شورشیان و دولت پرو کشته شدند". و همین رادیو در 28 سپتامبر در مورد کردستان ترکیه می‌گوید: "شورشیان از سال 1984 برای خودمختاری در جنوب شرقی ترکیه می‌جنگند. این جنگ بیش از سی هزار کشته به جای گذاشته است." و در 11 اکتبر در مورد مبارزات تامیل‌ها در سریلانکا گزارش می‌دهد که "شورش جدائی‌طلبان سریلانکا که از سال 1972 آغاز شد، تاکنون جان بیش از 60 هزار نفر را گرفته است".
توجه به این آمار‌ها و مقایسه آنها با آمار کشته‌شدگان 655 هزار نفری و تازه غیرنظامی در عراق آن هم تنها در یک مدت زمانی سه ساله، بروشنی نشان می‌دهد که چه تفاوت فاحشی بین هزینه‌های یک مبارزه مردمی جهت دستیابی به آزادی و یک لشکرکشی امپریالیستی وجود دارد. جدا از موارد فوق، اگر به آمار شهدای انقلاب سال‌های 56 -57 هم رجوع کنیم باز با این تفاوت آشکار روبرو می‌شویم.. بنابر این، کسانی که با تکیه بر هزینه‌های بالای انقلاب، مردم را از تنها راه حل نجاتشان یعنی سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی بدست خود توده‌ها می‌ترسانند و نظر‌ها و توجه‌ها را به دست آهنین امریکا جلب می‌کنند، فریبکارانی بیش نیستند که به تنها چیزی که نمی‌اندیشند همانا سرنوشت مردم است.