X
تبلیغات
رایتل
بنیاد شهید زیر مجموعه وزارت کار می شود - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

شنبه 10 مرداد‌ماه سال 1388 ساعت 11:34 ق.ظ

بنیاد شهید زیر مجموعه وزارت کار می شود

بر اساس مصوبه کمیسیون امور اجتماعی: 

 

بنیاد شهید وامور ایثارگران به همراه کمیتۀ امداد زیر مجموعۀ وزارت کارقرار می گیرد. 

 

بگزارش فاش نیوز 

 

کمیسیون اجتماعی مجلس طرحی را تصویب کرد که براساس آن بنیاد شهید وامور ایثارگران به همراه کمیتۀ امداد زیر مجموعۀ وزارت کارقرار می گیرد.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت :

در این کمیسیون طرح ادغام وزارتخانه‌های کار و رفاه بررسی و تشکیل وزارتخانه کار و رفاه اجتماعی تصویب شد که بر این اساس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه کمیته امداد امام خمینی(ره) در زیر مجموعه آن قرار گرفت.

"هادی مقدسی" در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: هر چه دایره نظارت مجلس شورای اسلامی بر روی عملکرد سازمان‌ها گسترده‌تر باشد به سود مردم خصوصاً جامعه مخاطب آن سازمان است.

وی ادامه داد: اگر بنیاد شهید و امور ایثارگران زیر مجموعه یک وزارتخانه رود مجلس با زیر نظر قرار دادن دقیق فعالیت‌های این سازمان در راستای رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا و ایثارگران می‌تواند کمک فراوانی را به آنها داشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: تا زمانی که بنیاد شهید و امور ایثارگران جزو معاونت‌های ریاست جمهوری باشد، مجلس هیچ‌گاه نمی‌تواند به علت کم‌کاری‌هایی که ممکن است رخ دهد مسؤلان آن را استیضاح کند و معتقدم که تبدیل آن به وزارتخانه یک ضرورت است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: با قرار گرفتن بنیاد شهید و امور ایثارگران در زیر مجموعه یک وزارتخانه، حیطه کاری آن گسترده‌تر خواهد شد و می‌شود از نخبگان و افرادی که جزو خانواده‌های شهدا و ایثارگران است در جهت خدمت‌رسانی شایسته‌تر به آنها استفاده کرد.

وی اضافه کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید زمینه‌هایی را ایجاد کند تا بتواند از تمام ظرفیت‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی که در جامعه ایثارگری وجود دارد، استفاده‌های لازم و مفید را ببرد و انجام این امر را می‌توان با قرار دادن آن در زیر مجموعه یک وزارتخانه شدت بخشید