X
تبلیغات
رایتل
دفتر رئیس بنیاد شهید را از ظفر به خیابان طالقانی انتقال یافت - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

خبرگزاری فارس: 

 

حسین گروسی نماینده شهریار و نائب رئیس فراکسیون شاهد مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: سه‌شنبه‌شب فراکسیون فرزندان شاهد با مسعود زریبافان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل دفتر وی در خیابان طالقانی دیدار داشت.
وی بنیاد شهید را نهادی دانست که برای حفظ و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت باید پیشروترین و با انگیزه‌ترین افراد در آن مسئولیت بگیرند، افزود: آقای زریبافان که اخیرا طی حکمی از سوی رئیس جمهور به ریاست این نهاد منصوب شده، فردی با انگیزه و علاقمند به خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران است و این همان ویژگی‌هایی است که اعضای فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی بر آن تاکید داشتند.
گروسی ادامه داد: یکی از نکاتی که نظر اعضای فراکسیون را جلب کرد، عدم حضور زریبافان در ساختمان بنیاد شهید و ایثارگران واقع در خیابان ظفر است که در شمال شهر است و ایشان اعلام کرد به خاطر مشکل ایاب و ذهاب و دسترسی ایثارگران و خانواده شهدا، در این ساختمان حضور نمی‌یابد و دفترش را به خیابان طالقانی انتقال می‌دهد که این از خواسته‌های دیرینه جانبازان و خانواده معظم شهدا بوده است.
نائب رئیس فراکسیون شاهد مجلس تصریح کرد: رسیدگی به مسائل فرهنگی تحصیلی و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و ارتقاء فرزندان شهدا در پست‌های مدیریتی بنیاد شهید که یکی از آرزوهای حضرت امام‌(ره) بود نیز در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت و قرار است اجرا شود.
این نماینده مجلس با اشاره به فعالیت‌های فراکسیون شاهد مجلس، گفت: فراکسیون شاهد یکی از موفقیت‌های دور هشتم مجلس است که 9 فرزند شهید توانستند به مجلس راه یابند و فراکسیون را راه‌اندازی کنند.
وی ابراز امیدواری کرد که این فراکسیون بتواند با همدلی و هماهنگی بین مجلس و دولت و خدمتگزاران صادق، بستر لازم را برای ارائه خدمت شایسته و در شأن خانواده شهدا و ایثارگران فراهم کند