X
تبلیغات
رایتل
بی توجهی صدا و سیما به جانبازان تا به کی؟ - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

سه‌شنبه 15 دی‌ماه سال 1388 ساعت 10:37 ب.ظ

بی توجهی صدا و سیما به جانبازان تا به کی؟

بی توجهی صدا و سیما  به جانبازان تا به کی؟

 

 

 

متاسفانه عملکرد رسانه ملی در این رابطه بسیار کم رنگ و بشدت مورد انتقاد جامعه ایثارگری و جانبازان است .  

شاید تصور می کنید ارزش تبلیغی و برد اثر گذاری نمایش حضور جانبازان از نمابش حضور بانوان بد حجاب کمتر است. 

 

 

انقلاب اسلامی  از ابتدای برپایی اش به رهبری قائد اعظم حضرت امام خمینی همواره با توطئه ها و تهاجمات پنهان و آشکار دشمنان خارجی و داخلی مواجه بوده است .اما حضور توده های مردم در صحنه پاسداری از انقلاب، این توطئه ها را نقش بر آب کرده است . 

در این میان جانبازان و شهدا با فدا کردن جسم و حان خود در پای نهال انقلاب موجب شدند این نهال به درختی برومند تبدیل شود که کلمهً طیبهً کشجره طیبه اصلها ثابت و فرعها فی السماء تؤتی اکلها کلّ حین بِإذن ربها  

جانبازان با وحود درد ها و زخم ها و ناتوانی هایی که از دشنه کین دشمنان بر بدن دارند هر گاه که احساس کردند برای دفاع از انقلاب و نظام باید در صحنه حضور پیدا کنند سختی ها و مشکلات را به جان خریده اند و حضور و آمادگی خود را در دفاع از انقلاب، ارزش ها و نظام درمعرض دید و قضاوت دوست و دشمن قرار داده اند. 

تجمع اعتراض به جنایات اسرائیل در غزه، اجتماع در جماران در اعتراض به اهانت به امام راحل عزیز و شرکت در راهپیمایی میلیونی روز چهارشنبه پیش در محکوم کردن آشوب طلبان روز عاشورا و اعلام حمایت و تبعیت از مقام معظم رهبری از نمونه های اخیر حضور در صحنه جانبازان است. 

جانبازان با وجود های آسیب ها و ناتوانی های جسمی به ایفای وظیفه پرداختند اجرشان با خدا 

اما باید پرسید دوستان رسانه ای ما بخصوص صدا و سیما در وظیفه خود در انعکاس تلاش های و درخواست های جانبازان و ایثارگران بخوبی عمل کرده اند؟ 

 

متاسفانه عملکرد رسانه ملی در این رابطه بسیار کم رنگ و بشدت مورد انتقاد جامعه ایثارگری و جانبازان است . 

مسئولین محترم صدا و سیما آیا واقعا درک نمی کنید جانبازان با چه مشکلات و مصائبی رنج و زحمت را به جان می خرند تا با حضور خود استقامت و ایستادگی خود را در حمایت از انقلاب و نظام به نمایش جهانیان بگذارند و فریاد برآورند تا ما هستیم نخواهیم گذاشت به انقلاب خمینی و نظام اسلامی کوچکترین خدشه ای وارد آید . 

آیا واقعا تمی توانید درک کنید حضور جانبازان شیمیایی در هوای آلوده خیابانهای مرکزی چقدر برای آنان کشنده و ناراحت کننده است. 

 

آیا واقعا نمی توانید درک کنید جانبازان ویلچری و جانبازان نابینا و قطع عضو با سختی و مشقاتی  خود را به محل تجمع می رسانند

تا اینچنین مستحق کم توجهی و بی اعتنایی رسانه ملی قرار گیرند. 

 

شاید تصور می کنید ارزش تبلیغی و برد اثر گذاری نمایش حضور جانبازان از نمابش حضور بانوان بد حجاب کمتر است. 

جناب آقای ضرغامی و دیگر مسئولین رسانه ملی

جانبازان نیازو کمبودی به لحاظ شخصی ندارند که خواهان نمایش حضورشان در تجمعات از طریق رسانه ملی باشند بلکه از این روست که نشان دادن مردانی که در عمل پایمردی و جانفشانی خود را برای دفاع از کشور و انقلاب نشان دادند به بهترین و موثرترین شکل موجب شادی دل دوستان و ناامیدی و سرخوردگی دشمنان خواهد شد.