X
تبلیغات
رایتل
طرح مناسب سازی وسائل نقلیه عمومی بین شهری - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

سه‌شنبه 29 دی‌ماه سال 1388 ساعت 10:30 ب.ظ

طرح مناسب سازی وسائل نقلیه عمومی بین شهری

 

 

یکی از موضوعاتی که گروه پیگیری امور جانبازان نخاعی و انجمن جانبازان نخاعی آنرا در دستور کار خود قرار داده اند مناسب سازی وسائل عمومی حمل و نقل بین شهری و مسافرتی مانند هواپیما ، قطار و اتوبوس برای جانبازان و معلولین می باشد. 

 

با توجه به مشکلات عدیده ای که جانبازان و معلولین بخصوص جانبازان و معلولین نخاعی در مسافرت ها بخصوص مسافرت با هواپیما و قطار با آن روبرو می باشند عدم مناسب بودن وسایل حمل و نقل عمومی و وضعیت ترمینال ها و فرودگاه ها برای تردد آنان می باشد. 

 

بر همین اساس اعضای گروه پیگیری و انجمن طرح جامع مناسب سازی و تسهیل تردد در فرودگاه ها و پرواز با هواپیما برای  جانبازان و معلولین را تهیه و به مسئولین مربوطه در سازمان هواپیمایی کشوری ارائه کرده اند و همچنان پیگیری آن هستند. 

 

این طرح از مرحله تهیه بلیط تا ورود به فرودگاه  و سوار شدن به هواپیما تا مرحله خروج از فرودگاه را در بر می گیرد. 

 

در ادامه این تلاش ها گروه پیگیری و انجمن جلسه ای با مشاور وزیر و مسئول ایثارگران وزارت راه وترابری داشته و مشکلات حمل و نقل و مسافرت جانبازان و معلولین با وسایل نقلیه عمومی مطرح کردند. 

در این جلسه قرار شد طرحها و پیشنهادات جانبازان برای مناسب سازی ترمینال های مسافرتی اتوبوس و قطار نیز جمع آوری شده و  برای اخذ تصمیم به وزیر ارائه شود. 

 

بر این اساس گروه پیگیری امور جانبازان نخاعی از کلیه عزیزان جانباز و معلول درخواست کرده است تا پیشنهادات و نظرات خود را در اختیار این گروه قرار دهند. 

 

نظرات خود را می توانید به آدرس صندوق پستی 5154-19395 و یا ایمیل 

anjoman_jana@gmail.com ارسال کنید.