روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد


خبرگزاری حیات:


معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در راستای برنامه های تحولی بنیاد شهید و امور ایثارگران، طرح حذف مرزهای جغرافیایی برای ارائه خدمات به خانواده های شهدا و ایثارگران به استانها ابلاغ شد.
به گزارش حیات به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسعود زریبافان با اعلام این خبر، گفت: به منظور تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران و در راستای پاسخگویی مطلوب و به موقع، یکی از اولویت ها بنیاد شهید و امور ایثارگران حذف مرزهای جغرافیایی در ارائه خدمت رسانی است.
وی خاطر نشان کرد: به همین منظور لازم است ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران به صورت تلفنی، فاکس و یا سامانه الکترونیکی اطلاعات دقیق ایثارگران را از استان مربوط، دریافت و کلیه خدمات  به جز مسکن در چارچوب تعرفه های مصوب و وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران به این صورت ارائه گردد.
وی با بیان این مطلب که تسریع در انجام خدمت، ضروری است، تاکید کرد: در این طرح استانهای مبداء (محل پرونده) موظف هستند حداکثر تا مدت 24 ساعت پاسخ استان استعلام کننده را با ارائه مشخصات کلی و خدمات ارائه شده، به ایثارگر متقاضی اعلام نمایند.
وی با اشاره به این مطلوب که خدمت رسانی به خانواده های شهداء و ایثارگران باید به حد مطلوب برسد، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران حرکت به سمت سازمان الکترونیکی را آغاز کرده و باید از فناوری های روز برای تسریع و تسهیل در خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران حداکثر استفاده صورت گیرد