X
تبلیغات
رایتل
نامه سرگشاده انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان به رئیس جمهور - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

چهارشنبه 9 تیر‌ماه سال 1389 ساعت 02:05 ب.ظ

نامه سرگشاده انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان به رئیس جمهورنامه سرگشاده انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان به رئیس جمهور در باره خودرو جانبازان
 

پس از گذشت چندین ماه از لغو مصوبه واردات خودرو ، هیچ نهاد مسئولی در کشور پاسخ روشنی به درخواستهای جانبازان برای روشن شدن وضعیت ابهام آلود فعلی نمی دهد.

هرگاه افراد و یا تشکلهای جانبازی مانند انجمن جانبازان نخاعی و گروه پیگیری جانبازان این مورد  را دنبال کردند. با وعده و وعیدهای  مبنی بر اینکه "بزودی مشکل بر طرف خواهدشد" مواجه  شده‌اند.

این قول ها و وعده های بی سرانجام مسئولین امر و عدم اهتمام آنان برای حل این مشکل جانبازان ، بنظر می رسد کاسه صبر جانبازان را لبریز کرده و تقاضا جامعه جانبازی برای برگزاری  تجمعات و اعتراضات خیابانی را بشدت افزایش داده است.

انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان با درک این شرایط و التهابات موجود در جامعه جانبازی طی نامه سرگشاده ای به رئیس جمهور محترم ضمن هشدار در این باره خواستار حل سریع این مشکل از سوی هیئت دولت شده است .


متن نامه انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان که از سوی روابط عمومی این انجمن بدست ما رسیده است:


جناب آقای دکتر احمدی نژاد

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم
   

احتراماً باستحضار میرساند ایثارگران انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس که امتحان مقاومت و از خود گذشتگی خود را در عرصه های جنگ و ایثار و شهادت پس دادند و دراین بین جمعی در مسیر اخلاص و فداکاری به درجه جانبازی نائل شده اند . و اکنون از سویی با گذشت سالها از مجروحیت آنان مشکلات موجود رو به تزاید و تشدید می رود  واز سوی دیگر نه به جهت رفاه طلبی و علاقه به دنیا بلکه به سبب ضرورت ناشی از مشکلات جسمی و لزوم و حضور فعال در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی وعدم مناسب بودن وسائل حمل ونقل شهری ، نیاز به خودروهای مناسب دارند .

که در این راستا دولت محترم در خرداد سال 87 با درک این ضرورت اقدام به تصویب مصوبه واردات خودروی مناسب برای جانبازان 70 % نمود ، و بیش از یکسال از تصویب و اجرای مصوبه  واردات خودرو در خصوص گروهی از جانبازان، متأسفانه در اواخر سال ۸۸ مجلس شورای اسلامی مصوبه مذکور را مغایر با قوانین و در نتیجه اقدام به لغو آن نمود .
از جنابعالی استدعا دارد با عنایت ویژه‌ای که به ایثارگران دارید مقرر فرمائید در اسرع وقت و پیش از هرگونه اقدام ناخواسته و عکس العمل و تحرکات غیر قابل کنترل که در حال شکل گیری است ، موانع موجود در راه عملیاتی کردن مصوبه مذکور مرتفع گردد . در غیر این صورت عواقب ناشی از تعلل در موضوع بعهده مسئولین مربوطه خواهد بود .          


                                                                                               حسن ابوطالبی
                                                                                مدیرانجمن جانبازان نخاعی ایرانیان