X
تبلیغات
رایتل
یک نماینده مجلس درروزجانباز به جانباز دفاع مقدس اخطارداد! - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

چهارشنبه 30 تیر‌ماه سال 1389 ساعت 09:42 ق.ظ

یک نماینده مجلس درروزجانباز به جانباز دفاع مقدس اخطارداد!

فاش نیوز - یک نماینده مجلس انتقاد خیرخواهانه یک جانباز سرشناس دفاع مقدس را که به مناسبت روز جانباز مهمان مجلس بود  نیز برنتافت وبا در زیرسوال بردن مجلس دانستن آن اخطار آئین نامه ای صادر کرد.به گزارش کیهان,مجتبی شاکری جانباز دوران دفاع مقدس دیروز با حضور در مجلس طی سخنانی ضمن اشاره به فتنه 88 و عملکرد مجلس در این باره خطاب به نمایندگان گفت: ما بیشتر از اینها از شما انتظار داشتیم.
این رزمنده دفاع مقدس که از ناحیه دو چشم و دو دست جانباز است و به مناسبت مراسم تقدیر از جانبازان در صحن علنی حضور یافته بود، اظهار دا شت: امروز سخن گفتن از ایثار یعنی سخن گفتن از جان مایه ارزش هایی که امام (ره) برای ما به ارمغان آورده اند. دشمنان ما امروز عمق استراتژیک ما که همان ایثار است را نشانه رفته اند که ما باید در برابر آنها هوشیار و بیدار باشیم.
شاکری افزود: امروز آنچه که فتنه را تئوریزه می کند اندیشه اومانیسمی است که باید ریشه آن را در نهضت تولید علم به چالش کشید.
وی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: پس از اعلام نتایج انتخابات ما بیشتر از شما انتظار داشتیم و لذا باید درس ها و عبرت های بزرگ را مدنظر داشته باشیم. خانواده شهدا و ایثارگران به مجلس چشم دوخته اند تا اندیشه بلند امام در تمام مصوبه های آنها ظهور و بروز یابد.
این سخنان شاکری، باعث عصبانیت کواکبیان نماینده اقلیتی سمنان شد.
وی در تذکری آئین نامه ای مدعی شد با سخنان شاکری مجلس زیر سوال رفت.

گفتنی است برادرعزیز آقای "مجتبی شاکری ،جانباز 70درصد دوچشم نابینا ودودست قطع دفاع مقدس کهتصویر خبر نیز متعلق به ایشان است از جانبازان نخبه وفرهیخته واستاد دانشگاه و پژوهشگر مسایل اجتماعی است.

کسانی که درماه های اخیر ودرایام فتنه حتی برای برهم زنندگان امنیت جامعه و ضدانقلابیون حق آزادی بیان و فتنه گری قائل بودند چطور خود را به مثابه تمام مجلس قلمداد می کنند و به خود اجازه می دهند کوچکترین گلایه جانبازی را که تمام وجود خود را نثار این انقلاب کرده و درحالی که میهمان مجلس هم بوده اهانت به مجلس بدانند و با شدید ترین وجه نسبت به او اعتراض کنند.

اینطور افراد که درمقابل کسانی که در ماه های گذشته مرتکب جنایت های جبران ناپذیرعلیه انقلاب ونظام وجامعه شده اندولی فضا را برای بهترین فرزندان این امت تنگ می کنند وجو خفقان ایجاد می کنندباید بدانند فاش نیوز رسالت خود را درقبال مظلومیت های ایثارگران انقلاب اسلامی ایفا خواهد کرد.انشاالله