X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
ارسال وسایل بهداشتی با تاریخ مصرف گذشته برای جانبازان از سوی بنی - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

ارسال وسایل بهداشتی با تاریخ مصرف گذشته برای جانبازان از سوی بنیاد شهید.

  

بنیاد شهید (حداقل در تهران) در اقدامی عجیب و خلاف اصول بهداشتی و درمانی وسایل بهداشتی تاریخ گذشته را برای جانبازان ارسال کرده است.

بنیاد شهید (حداقل در تهران) در چند روز اخیر سهمیه نه ماهه وسایل بهداشتی جانبازان را یکجا برای جانبازان نیازمند این وسایل ارسال کرده و جالب است که در هنگام تحویل این وسایل به جانبازان گوشزد می شد این بسته را اول آن بسته ها را در مرحله بعد و دیگر بسته های بهداشتی را در مرحله سوم استفاده کنید.

اکثر دوستان جانبازی که   تماس گرفته اند تاکید داشتند بسیاری از این بسته ها تاریخ مصرفشان گذشته است . لذا بنابر اصول و قواعد بهداشتی و درمانی باید از مصرف آنها خوداری نمود .

 

ظاهرا که بنیاد شهید بخاطر عدم برنامه ریزی و مدیریت درست این وسایل بهداشتی در انبارش خاک می خورده برای اینکه زیر سوال نرود سریعا این وسایل بهداشتی را بصورت یکجا و در حد سهمیه نه ماهه برای جانبازان ارسال کرده است . تا این سوء مدیریت خود را بنوعی پرده پوشانی کند.

گویا مسئولین محترم بهداشت و درمان که علی الاصول درس خوانده پزشکی هستند به این نکته بهداشتی وقوف ندارند که استفاده از وسایل بهداشتی تاریخ گذشته خطرات بیماری های عفونی و میکروبی را در پی خواهد داشت.

یا با وقوف به این نکته مهم در کار خود اهمال کرده اند.