X
تبلیغات
رایتل
شایعه استعفای دهقان رئیس بنیاد شهید و ایثارگران - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

یکشنبه 19 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 01:48 ب.ظ

شایعه استعفای دهقان رئیس بنیاد شهید و ایثارگران

شایعه استعفای دهقان ، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران را آقای حسین مرعشی در وبلاگش مطرح کرده است شما آنرا بعنوان یک مطلب طنز و یا دروغ سیزده بخوانید   وی نوشته است:
 
«امروز شنیدم آقای دهقان معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد امور شهید و ایثارگران استعفا داده است . امیدوارم این شایعه صحیح نباشد .
ظاهرا" آقای دهقان به آقای رئیس جمهور اعتراض کرده که چرا در جلسه ای که با عنوان مصاحبه مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی رئیس جمهور و در واقع برای آزادی نظامیان انگلیسی تشکیل شده بود است ، دعوت نشده اند .
آقای دهقان قصد داشته برای تکمیل مهر ورزی سخاوتمندانه دولت ارزشی ، به نظامیان متجاوز انگلیسی ، به هر کدام از ایشان اعم از زن و مرد  یک کارت آزادگی ، تقدیم کند.
البته من به دهقان حق می دهم ، در شرایطی که نظامیان متجاوز انگلیسی ، یکباره آنقدر عزیز می شوند که خبر آزادی آنان در بالاترین سطح ممکن و در جمع صد ها خبرنگار داخلی و خارجی  و توسط رئیس قوه مجریه ایران اعلام و جمع آنان بدون اینکه پیامی از رهبران خود داشته باشند ، در ساختمان ریاست جمهوری با آقای احمدی نژاد ملاقات و بعد هم با بدرقه رسمی مدیر کل وزارت خارجه دولت کریمه و از طریق پاویون یا ساختمان تشریفات  رسمی کشور و با در دست داشتن هدایای سپاه و دولت ایران ، ایران را ترک می کنند ، چرا آقای دهقان به وظیفه خود عمل نکند ؟»