X
تبلیغات
رایتل
تسهیلات جدید خودرو برای نمایندگان مجلس! - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

یکشنبه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1389 ساعت 03:39 ب.ظ

تسهیلات جدید خودرو برای نمایندگان مجلس!

تسهیلات جدید خودرو برای نمایندگان مجلس!این مطلب زیر فقط جهت اطلاع گذاشتم !!!! رابطی به قضایای اخیر خودرو جانبازان نداردجهان: در حالی که وام خودرو در بسیاری از بانکها برای مردم قطع شده است ،مسئولین اجرایی مجلس تصمیم دارند واحد موتورپول مجلس(خودروهای مجلس) را تعطیل و تسهیلات جدید خودرویی را به نمایندگان مردم در مجلس هشتم ارائه دهند.


مدتی پیش از نمایندگان برای نحوه خدمات‌رسانی خودرویی نظرسنجی صورت گرفت و از آنها خواسته شده نظر خود را در خصوص گزینه‌های "پرداخت وام خودرو برای خرید پژو پرشیا و هزینه‌های جانبی آن به صورت ماهیانه " یا "پرداخت ماهیانه 800 هزار تومان بابت هزینه ایاب و ذهاب" اعلام کنند.

هرچند از نتیجه این نظرسنجی اطلاعی در دست نیست، اما گفته می شود که برخی از نمایندگان با پرداخت 800 هزار تومان هزینه ایاب و ذهای ماهیانه مخالفت کرده‌اند. این گروه از وکلای مردم در مجلس شورای اسلامی البته با خودرو پرشیا هم مخالفند و معتقدند باید خودرویی با امکانات به مراتب بیشتری در اختیار نمایندگان قرار گیرد.

این در حالی است که بخش قابل توجهی از نمایندگان در بدو تشکیل مجلس هشتم تسهیلات خودرویی گرفته و از گذشته یا آغاز به کار این دوره مجلس دارای خودروی شخصی بودند و در عین حال از خدمات موتورپول مجلس استفاده می‌کنند.

لازم به ذکر است ارائه خدمات خودرویی از وظایف معاونت اجرایی مجلس است و نیازی به پرداخت وام خودرو یا هزینه ایاب و ذهاب نیست.