X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
بیانیه انجمن جانبازان نخاعی در محکوم کردن جنایت قرآن سوزی - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

پنج‌شنبه 25 شهریور‌ماه سال 1389 ساعت 06:48 ق.ظ

بیانیه انجمن جانبازان نخاعی در محکوم کردن جنایت قرآن سوزی
انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان (جانا) با انتشار بیانیه ای ضمن محکوم کردن عمل شیطانی اهانت به قرآن مجید و اعلام آمادگی برای هرگونه جانفشانی در دفاع از حریم قرآن، اعلام کرد با شرکت در راهپیمایی روز جمعه 26/6/89  اعتراض خود را به گوش جهانیان خواهیم رساند.


بگزارش روابط عمومی انجمن جانبازان در بیانیه آمده است:


ملت غیور و شهیدپور ایران اسلامی


سابقه اهانت و توهین به مقدسات آسمانی و ارزشهای الهی در غرب موضوع و مطلب جدیدی نبوده و نیست. این قبیل اعمال شنیع و وقیح که برآمده از فکر بیمار و فرهنگ منحرف مادیگرایی حاکم بر دولتهای اروپایی و آمریکاست بر اساس برنامه از پیش طراحی شده صهیونیسم جهانی به مرحله اجرا درمی‌آید. یک روز در قالب فیلم به انبیاء عظام الهی چون حضرت عیسی مسیح (ع) به توهین پرداخته و روز دیگر با کتبی مثل آیات شیطانی به ساحت مقدس نبی گرامی اسلام جسارت میشود و شنیع تر از خود این اعمال، حمایتها و پشتیبانیهای پیدا و پنهان دول به اصطلاح متمدن غربی از این عمل ضد انسانی است.

متاسفانه این بار با گستاخی هرچه تمامتر با اهانت به ساحت نورانی کلام الهی و قرآن سوزی برآنند تا ضمن سرپوش نهادن بر شکستهای پیاپی خود در مقابل انقلاب اسلامی و همچنین نقش خود در حادثه انفجار برجهای دوقلو در 11 سپتامبر توطئه های دیگرشان را نیز در پوشش این جنایت عملی کنند.


لذا ما جانبازان و ایثارگران عرصه های خون وشهادت ضمن محکوم کردن این عمل شیطانی اعلام میکنیم که با تمام وجود  آماده هرگونه جانفشانی در دفاع از حریم قرآن و نقطه تحت بای بسم الله این کلام الهی می‌باشیم و بر آحاد امت اسلامی است که با حفظ برادری و انسجام هرچه بیشتر در بین خود با دقت هر چه تمامتر حرکات دشمن را زیر نظر داشته و به تبعیت از پیام رهبر معظم انقلاب بدون هر گونه مقابله به مثل و احترام هر چه بشتر به ساحت پیامبران عظیم الشان الهی با شرکت در راهپیمایی روز جمعه 26/6/89 و اظهار انزجار از طراحان و مجریان این جنایت و ظلم علیه بشریت اعتراض خود را اعلام و به گوش جهانیان برسانند.


انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان